Workshop
Bossche Bollen maken
Een unieke workshop met chocolade

Tante Annie van CHOCOLOCA komt speciaal voor grote groepen naar het Boerengoed Den Bosch. Ze verzorgt een knotsgekke workshop met véél chocolade. Maak samen met je collega’s, vrienden of familie de typische Bossche Bollen.
Gegarandeerd lachen, gieren, smullen
De FUN workshop Bossche bollen maken is speciaal voor grotere groepen tijdens bedrijfsuitjes, vrijgezellenfeest, familiedag of vriendendag. Je maakt tijdens de workshop je eigen versierde Bossche Bol. Tante Annie zorgt voor vermaak en instructies.
Vraag naar de mogelijkheden en kom met ons in contact.
Planning Workshop Chocolade
Een uniek uitje bij het Boerengoed; wat kan ik verwachten tijdens de workshop? We hebben een voorbeeld planning voor je op een rijtje gezet. Deze kun je naar wens aanpassen.
- 13.30 uur. Ontvangst met koffie/thee en een koek.
- 14.00 uur Start activiteit met Tante Annie. Knotsgekke workshop waarbij er veel gelachen gaat worden…
- 16.00 uur Terugkomst en we borrelen verder. Er staan nootjes op tafel.
- 16.30 uur Prijsuitreiking: Wie heeft de mooiste Bossche bol gemaakt?
- 17.00 uur Starten met het diner met Boerenbuffet of keuze menu.
Informatie en prijzen
De prijzen van de workshop Bossche bol maken zijn uitgesplitst. De workshop kun je combineren met een buffet of keuze diner.
Duur: 4 uur.
Minimum aantal personen: 10
Vraag direct een offerte aan via ons contactformulier.


DINER OPTIEs
Diner met een uitgebreid Boerenbuffet
Keuze menu met met pannenkoeken of
BBQ-gegrilde gerechten
boergondisch genieten
Neem plaats in onze gezellige brasserie of op het zonovergoten terras buiten.